Ellinka

09.07.2019

Newborn focení s Ellinkou 

Dva roky zpátky jsem Ilče a Fílovi fotila svatbu v Hylvátech (Ústí nad Orlicí), a jak víte, tak po svatbě se ptá zase úplně každý, kdy budete mít konečně to miminko. :) Ale všechno má svůj čas. 

To si takhle jednoho krásného dne balíte kufry kvůli svatebnímu focení v Hořicích a najednou vám přijde zprává, že je na světě Ellinka, a kdy že to přijedete fotit do Litomyšlě. :)) Byla jsem úplně omámená. Neměla jsem ani tucha, že se něco tak krásnýho chystá. Tak jsem si do auta zabalila ještě plátno, wrapy, košík, světlo... svoje dítě, který mi v Litomyšli pohlídala Ellinky babička (pomoc k nezaplacení) a vyrazily jsme s Magdalenkou na cestu jako stěhováci. A výsledek? Podívejte se na to Štěstí sami. 

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.