Barča a Honza

08.11.2018

Svatba Barunky a Honzíka u Mojžíšova Pramene

Barunka s Honzíkem chtěli svatbu na louce. Byl to jejich opravdový sen. Našli si své místo a vzali mě ještě před svatbou na minivýlet, abychom se tam podívali společně. To byl Výhled! Nádherná louka v mírném kopečku, kde nic tu nic... jen lesy a výhled přímo na Ještěd. 

Honzík a jeho kamarádi vytáhli sekačky a den před svatbou šli hezky sekat, aby tam všichni neseděli po krk v pšenici. :) No byla to psina. Výjezd sekaček za Liberec. 

Svatební den Barči a Honzíka propršel, ale vůbec to nikomu a ničemu nevadilo. Každá nevěsta má z deště obavy. Každá z nás si přeje vymetenou oblohu, slunečno, alespoň 25ºC, ale vždy nevěstám říkám, že je mnohem lepší, když je zataženo než slunečno. :) No na téhle svatbě padaly trakaře! Ale byl to obrovský důkaz toho, že svatbu neděla počasí, ale milující lidé kolem vás. :) Tančilo se a zpívalo venku nazastřešené  terase v dešti až do ranních hodin. Dokonce i Obelix protančil několikery boty. 

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.