Jirka a Míša

06.11.2018

Svatba Jirky a Míši v Čeladné

Každá svatba je něčím jedinečná. Na svatbu Míši a Jirky jsem se opravdu moc těšila. I když jsem věděla, že mě za nimi čeká opravdu dlouhá cesta, tak jsem věděla, že tam prostě musím! :) Jirka si mě pamatuje ze školní jídelny jako střeštěný pískle. Myslím si, že jsem se za ta léta nezměnila... jen už je ze mě střeštěná a stále usměvavá máma. 

Jirka s Míšou si našli pro svůj den opravdu nádherné místo. Přijela jsem na místo už večer před svatbou a musím říct, že tam bylo božské ticho. Slyšela jsem jen ten šum lesa. Ráno začali přijíždějící hosté vybalovat kufry, převlékat se, okoukli si, kam v noci po veselici složí hlavu a Míše s Jirkou začaly ranní přípravy. Byl deštivý den, ale mělo to své kouzlo a toliko štěstí, co jim napršelo... to přeci není k zahození! :)

Na obřad už bylo po dešti. Celý den byl perfektní. Všichni si to moc užili. 

Instax frčel na plné obrátky, jedlo se, pilo se, tančilo se... 

Svatba jak má být! :) 

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.