Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na webu žije?

Pája a Honza

04.11.2018

Svatba Páji a Honzy ve Vratislavicích 101010

Jednoho krásnýho dne mi napsala Pája, že se budou s Honzou brát. Ušli spolu strašně dlouhou cestu. :) Jejich životy jsou plné energie. Pája svoji práci miluje, Honza taky... akorát že Pája občas musí přivírat oči, když je její parťák v ringu. Musíme mu připsat body za to, že je v MMA vážně dobrej! :)) 

Celý jejich svatební den probíhal ve Vratislavicích v Kulturním centru 101010. Pája si přála svatbu venku, ale počasí jim z rána opravdu nepřálo, a proto se vše připravilo uvnitř. I tak to bylo perfektní! Nakonec se vyjasnilo a už během obřadu byla obloha vymetená. Všichni si pobrečeli, pošmákli si na dobrém dortu, zahráli si pár her, až se u toho zapotili a rovnou všechno to dobrý jídlo vypotili a večer jsme si všichni společně užili společné focení. :) 

Prskavky a dýmovnice připravené, tak na co čekat. :) No co vám budu povídat... hned vedle je policejní stanice, takže jsem se s těmi dýmovnicemi trošku báli. Byli jsme jako malé děti. :-D Rychle to zapal a zdrháme.. 


Tak hezké pokoukání... 

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.