Pája a Honza

04.11.2018

Svatba Páji a Honzy ve Vratislavicích 101010

Jednoho krásnýho dne mi napsala Pája, že se budou s Honzou brát. Ušli spolu strašně dlouhou cestu. :) Jejich životy jsou plné energie. Pája svoji práci miluje, Honza taky... akorát že Pája občas musí přivírat oči, když je její parťák v ringu. Musíme mu připsat body za to, že je v MMA vážně dobrej! :)) 

Celý jejich svatební den probíhal ve Vratislavicích v Kulturním centru 101010. Pája si přála svatbu venku, ale počasí jim z rána opravdu nepřálo, a proto se vše připravilo uvnitř. I tak to bylo perfektní! Nakonec se vyjasnilo a už během obřadu byla obloha vymetená. Všichni si pobrečeli, pošmákli si na dobrém dortu, zahráli si pár her, až se u toho zapotili a rovnou všechno to dobrý jídlo vypotili a večer jsme si všichni společně užili společné focení. :) 

Prskavky a dýmovnice připravené, tak na co čekat. :) No co vám budu povídat... hned vedle je policejní stanice, takže jsem se s těmi dýmovnicemi trošku báli. Byli jsme jako malé děti. :-D Rychle to zapal a zdrháme.. 


Tak hezké pokoukání... 

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.