Tadeáš a Adélka

09.01.2021

Svatba ve staré továrně v Žamberku

Svatba Tadeáše a Adél byla neuvěřitelná. Do poslední chvíle netušili, jestli dostanou prostory, kde by mohly proběhnout přípravy. Celou továrnu postupně rekonstruují a připravují pro svatebčany a nakonec to vyšlo. V pokojích bylo asi 14 stupňů, takže to bylo pomalu na bundu :D ale zvládli to. Cesta k oltáři byla ta nejdelší na světě, co jsem kdy zažila. Adélka musela projít do druhého patra a poté kolem cca stovky veteránů - aut.. no co vám budu povídat. Ta cesta byla opravdu dlouhá a i přes to došla až k oltáři, kde utrousila spoustu slz. Všichni se smáli, brečeli, slavili, ... a to hrozilo, že svatba kvůli Covidu nebude. A jak to nakonec všechno skvěle dopadlo! :)

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.