Zuzka a Jindra

08.11.2018

Zuzka s Jindrou se vzali v zámeckém parku Vratislavice

Každá svatba má svůj příběh. :) 
Svatba Zuzky a Jindry měla být původně překvapení. Zadání znělo jasně. "Focení bude probíhat pouze 2 hodinky. Máme domlmuvené místo, oddávajícího, ještě musíme zavolat k mamce a taťkovi do práce a zařídit jim dovolenou, Já (nevěsta) zajdu k rodičům Jindry a zeptám se jich, jestli by jim nevadilo, že si ho chci teda vzít... :-D Podotýkám... Jindra se Zuzkou už mají dvouletou Emičku. :-D Pozveme je na páteční oběd, jako že to tam oslavíme a jako překvapení si rovnou řekneme ANO. Budou čubrnět." 

O pár dní později... 

"Sakra... nějak se nám to zvrhlo.. Už to není svatba o 15 lidech i s námi, ale o 30. Budeme to muset říct." 

A jak řekli, tak udělali. :) Svatba to byla skvělá. Plánovala se pouze 2/3 týdny, takže nepřišel ani stres z velkých plánů a brali to tak, že se mají opravdu rádi a že i kdyby trakaře padaly, tak to bude dobrý, protože se jde vlastně "na oběd". :)) 

A překvapení? To stejně bylo! Ale tentokrát pro ženicha... 

Jedu jeduuuu, nezastavujem... a najednou jsme všichni stáli před fotbalovým hřištěm. Joo to je jeho revír. :) 

Pokud se Vám líbí moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Použít můžete i formulář níže. :)

Kontakt

Pokud máte zájem o focení, případně máte dotaz, ozvěte se.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.