Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na webu žije?

Rok se s rokem sešel a tentokrát jsem si pro vás vánoční focení v novém atelieru.

Opět bude na výběr z několika připravených vánočních scén včetně sitting window  a nakonec minimalistická scéna (šedá stěrka).

 

REZERVACE UZAVŘENY

těším se na Vás zase příští rok. 

 

Co vás ještě čeká?

FOTOBUDKA s vánočními rekvizitami - budete si moci odnést vytištěnou jednu sranda fotku již v den focení. Také na vás počká jako každý rok vánoční atmosféra ve vyhřátém ateliéru, horký čaj,  perníčky a koledy.

Těším se na vás, Romča.

Důležité info:

  • TERMÍNY: pátky, soboty a neděle od 14.10. do 3. 12. 

  • DOBA focení: 25-30 minut

  • CENA: dle vybraného termínu (na výběr jsou víkendy v říjnu, první a druhé polovině listopadu) - dřívější termíny jsou levnější
    co získáte: 6 upravených fotografií v el. podobě a jedna tištěná z fotobudky na místě. Dopředu platíte pouze rezervační poplatek 500Kč. Zbytek se platí  na místě po focení. 

  • Adresa: Budova WERK, Mrštíkova 399/2a - vchod B, 3.patro (výtahem) a potom na uplný konec dlouhatánské chodby (stále dopředu)

  • případné dotazy vám ráda zodpovím telefonem, mailem, na instagramu - všechny kontakty hezky pohromadě najdete na stránce kontakty »

 

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.